مراسم اختتامیه سومین جشنواره مد و لباس استان قزوین و هشتاد و دومین جشنواره مد و لباس کشوری با حضور مسئولان کشوری و استانی در تاریخ ۱۵ اسفندماه ۱۳۹۷ در سالن اجتماعات کتابخانه امام خمینی قزوین برگزار گردید.

سید مهدی حسینی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین اظهار داشت: توجه و علاقه مردم و تعداد بالای شرکت کنندگان در این جشنواره نشان از علاقمندی و نیاز جامعه به مسئله مد و لباس استو از این رو از برپاکنندگان این جشنواره کمال تشکر را داریم که با نیازسنجی در این حوزه اقدام اثر گذاری انجام دادند.

در بخش طراحی این جشنواره از بین ۳۵۵ اثر تصویرسازی طراحی لباس ارسالی به دبیرخانه جشنواره از برگزیدگان بخش تصویر سازی، طراحی لباس اقوام،لباس مشاغل و طراحی لباس قدردانی شد. همچنین از نفرات برتر در بخش مسابقه زنده از طراحی تا اجرا که در مرکز کارآفرینی شهرداری اقبالیه با حضور ۸۴ نفر و ۴۲ تیم شرکت کننده ی طراح و دوزنده بعد از ۲ روز رقابت اجرا گردید تقدیر شد. لازم به ذکر است به دلیل حضور پر رنگ دانش آموزان در این جشنواره و همچنین تشویق و ارج نهادن به کار آنها  در قالب گروهی جدا از شرکت کنندگان دانش آموزی تقدیر و تشکر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده است

نوشتن دیدگاه